| Aandrijving | Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit | 1400 kg |
| Bouwjaar | 2018 |
| Bedrijfsuren | 3676 h |
| Mast | Triplex |
| Bouwhoogte | 2060 mm |
| Hefhoogte | 4620 mm |
| Vrije heffing | 1520 mm |
|---|---|
| Vorklengte | 1200 mm |
| Gewicht zonder batterij | 2192 kg |
| Banden | Superelastic |
| Accu | ja 48V 625Ah |
| Voorzetapparatuur | Sideshift |
| Extra uitrusting / accessoires | 3e Ventiel Mehrhebel, Einpedal, Seitenschieber integriert,, |
| Opslaglocatie / Plaats | BlackForxx Bremen |
| Beschikbaarheid | beschikbaar in overleg |
| Toestand | (meer weten) |
| Prijs |
Op aanvraag
Tussentijdse verkoop voorbehouden |