| Aandrijving | Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit | 1400 kg |
| Bouwjaar | 2018 |
| Bedrijfsuren | 1962 h |
| Mast | Triplex |
| Bouwhoogte | 1960 mm |
| Hefhoogte | 4320 mm |
| Vrije heffing | 1420 mm |
|---|---|
| Vorklengte | 1200 mm |
| Gewicht zonder batterij | 2349 kg |
| Banden | Superelastic |
| Accu | 2018 48V 500Ah |
| Batterijladers | ja |
| Voorzetapparatuur | Sideshift |
| Extra uitrusting / accessoires | 4e ventiel Joystick4+, Einpedal, Seitenschieber, |
| Opslaglocatie / Plaats | BlackForxx Stuhr |
| Beschikbaarheid | beschikbaar in overleg |
| Toestand | (meer weten) |
| Prijs |
Op aanvraag
Tussentijdse verkoop voorbehouden |