| Rodzaj napedu | Diesel |
|---|---|
| Udźwig | 1 kg |
| Rok prod. | 2016 |
| Motogodziny | 8639 h |
| Rodzaj masztu | Duplex |
| Wysokość | 2970 mm |
| Wys. podn. | 4000 mm |
| Wolny skok | 1936 mm |
|---|---|
| Długość wideł | 1200 mm |
| Ciężar bez baterii | 9500 kg |
| Silnik | JCB/DIESEL |
| Opony | Pneumatyczne |
| Akcesoria | Kabine ohne Heizung, Einpedal, Joystick, Bauhöhe Gerät 2850 mm;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Stuhr |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |